Hlasování veřejnosti

Hodinky tradiční značky PRIM v hlasování veřejnosti vyhrála paní Popelová! Výherci gratulujeme!

Hlasování bylo ukončeno.

Podmínky hlasování

Seznam nominovaných firem

Centrin CZ s.r.o.

Rodinná firma působí v oboru sociálních služeb. Celkem provozuje tři zařízení, dva domovy pro seniory a domov se zvláštním režimem, ve kterých poskytuje nadstandardní služby téměř 300 klientům. Firma zaměstnává 194 zaměstnanců, ve firmě pracují i rodiče a manžel zakladatelky Heleny Franclové.

www.centrin.cz
Rodinná firma roku 201

EMCO spol. s.r.o.

Firmu Emco založil Zdeněk Jahoda už roce 1990 a ze začátku se věnoval úplně jinému oboru, dovozu textilních strojů. Postupně se dostal k dovozu cereálií, ale jeho ambicí bylo nabídnout zákazníkům kvalitní potraviny vyrobené v Česku. V polovině 90. let si musel vystačit s obyčejnou kuchyňskou troubou, dnes už společnost zaměstnává přes 200 lidí a obor působnosti rozšířila i na ovesné kaše, sušenky a tyčinky. Ve vedení stále stojí Zdeněk Jahoda a ve firmě působí i jeho děti a manželka.

www.emco.cz
Rodinná firma roku 201

HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna

Firma HIT CZ funguje od roku 1995 a za tu dobu se vypracovala mezi nejvýznačnější zpracovatele papíru a kartonu do finálních produktů v rámci středoevropského regionu. V současné době zaměstnává 22 lidí, z toho 3 patří do rodiny zakladatele. Společnost už více než 20 let sází na dobré vztahy se zákazníky a maximální péči, kterou jim věnuje.

hitcz.webnode.cz
Rodinná firma roku 201

Kovo PEŠEK s.r.o.

Firma Kovo PEŠEK působí na trhu od roku 2001 a hlavní činností je strojírenská výroba. V garáži na statku po dědovi ji založil Michal Pešek a po roce působení mu začal pomáhat jeho otec. Dnes čítá celkem 17 zaměstnanců, včetně několika rodinných příslušníků, a své produkty prodává nejen na českém, ale i evropském trhu.

www.kovopesek.cz
Rodinná firma roku 201

LORIKA CZ s.r.o.

Firma podniká v oblasti personální a průmyslové hygieny, prodává tedy utěrkové systémy, pracovní židle a rohože, produkty pro čisté prostory aj. V současné době zaměstnává 30 pracovníků, z toho 6 patří do rodiny zakladatele, Miroslava Krištofa. Během svého působení, od roku 1993, se firmě LORIKA podařilo expandovat do zemí střední Evropy a uzavřít několik významných partnerství.

www.lorika.cz
Rodinná firma roku 201

MARLENKA international s.r.o.

Rodinná firma vyrábí oblíbené medové dorty a další medové dezerty podle staroarméské receptury majitele společnosti, Gevorga Avetisjana. Ročně ve Frýdku-Místku, kde sídlí, vyrobí přes 7 milionů dortů, které vyváží do 42 zemí světa. Od založení společnosti ve výrobě a vedení figurují členové rodiny zakladatele. V současné době zaměstnává přes 240 zaměstnanců.

www.marlenka.cz
Rodinná firma roku 201

MEDICA zdravotní péče, s.r.o.

MEDICA už od roku 2006 provozuje mobilní hospic a poskytuje domácí zdravotní péči. Ve firmě působí celkem 5 členů rodiny zakladatelky, původním povoláním zdravotní sestry. Ke své práci rodina přistupuje jako ke službě lidem, ne jako k rychlému způsobu, jak zbohatnout.

zdravotnipece.trinec.cz
Rodinná firma roku 201

PROXIM s.r.o.

Rodinná firma PROXIM sídlí v Rybitví u Pardubic, kde už od roku 1992 vyrábí bazénovou chemii, přípravky pro jezírka, odpady, septiky, dezinfekční přípravky pro potravinářský průmysl a v neposlední řadě drogistickou chemii. Ve firmě pracuje 17 stálých zaměstnanců, z nichž 4 patří do rodiny zakladatele Jana Kroupy st. On i jeho syn se mohou ve svém podnikání opřít nejenom jeden o druhého, ale především o své dlouholeté znalosti a vzdělání v chemickém oboru.

www.proxim-pu.cz
Rodinná firma roku 201

SERVISBAL OBALY s.r.o.

Ladislav Horčička svou firmu založil v roce 1993 společně se svojí manželkou Hanou. Ze skromných poměrů se SERVISBAL vypracoval na prosperující firmu, která zaměstnává 75 pracovníků. Kvalitu jejich práce dokládá i několik ocenění od Světové obalové asociace.

www.servisbal.cz
Rodinná firma roku 201

VITAR, s.r.o.

Vyrábí doplňky stravy a nealkoholické nápoje. Firmu v roce 1990 založili manželé Poláškovi, v roce 2005 převzal vedení jejich syn Vladimír. Ve firmě působí celkem 6 rodinných příslušníků. Celkem zaměstnávají 180 lidí a svoje výrobky vyváží do 40 zemí světa. Firma si i nadále uchovává rodinnou atmosféru, díky které k sobě mají lidé blízko a vztahy jsou méně formální.

www.vitar.cz
Rodinná firma roku 201

Pořadatel

Generální partner

Partner soutěže

 

 

 

 

 

Mediální partneři